• 35+2 Veld Zondag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PVC 35+2 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Utrecht SV 35+316130392395339
    2Maarssen 35+116121381483337
    3Graveland 's 35+216102479502932
    4PVCV 35+116101580522831
    5Nautilus afc 35+1167364242024
    6Kockengen 35+1168083741-424
    735+ 21651104062-2216
    8VVU Ardahanspor 35+21620143284-526
    9Abcoude fc 35+11610153297-653
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Besamusca, BartTeamspelerVerdediger
    Hendriks, NicoTeamspelerAanvaller
    Heunks, RonaldTeamspelerAanvaller
    Hoogendoorn, JanTeamspelerAanvaller
    Rispens, HedzerTeamspelerVerdediger
    Roest, WouterTeamspelerAanvaller
    Smits, StephenTeamspelerVerdediger
    Vinke, FrankTeamspelerAanvaller
    Vossen, KoenTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, NicoTechnische staf
    Heunks, RonaldOverige stafTeammanager
    Rispens, HedzerOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.