• 35+2 Veld Zondag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 feb. 11:00PVC 35+2 - Abcoude fc 35+1Sportpark Marco van Basten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PVC 35+2 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PVCV 35+11080255262924
    2Graveland 's 35+21080260332724
    3Nieuw Utrecht SV 35+3860245212418
    4Maarssen 35+1851239291016
    5Kockengen 35+1105052626015
    6Nautilus afc 35+1104242733-614
    735+ 2103162942-1310
    8Abcoude fc 35+181071742-253
    9VVU Ardahanspor 35+21000101662-460
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Besamusca, BartTeamspelerVerdediger
    Hendriks, NicoTeamspelerAanvaller
    Heunks, RonaldTeamspelerAanvaller
    Hoogendoorn, JanTeamspelerAanvaller
    Rispens, HedzerTeamspelerVerdediger
    Roest, WouterTeamspelerAanvaller
    Smits, StephenTeamspelerVerdediger
    Vinke, FrankTeamspelerAanvaller
    Vossen, KoenTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, NicoTechnische staf
    Heunks, RonaldOverige stafTeammanager
    Rispens, HedzerOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.