• 6 Zaal Algemeen man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 jan. 22:00PVC 6 - Hercules 29Dreef, de
    31 jan. 22:00PVC 6 - Hercules 28Dreef, de
    7 feb. 21:05Hercules 23 - PVC 6Hercules
    21 feb. 19:15PVC 6 - DESTO 8Dreef, de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jan.PVC 6 - Hercules 323 - 1
    17 jan.Hercules 25 - PVC 63 - 4
  • Poulestanden PVC 6 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PVC 600000000
    2SCH '44 600000000

    Poulestanden PVC 6 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCH '44 5110010283
    2PVC 61001210-80

    Poulestanden PVC 6 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules 2912110193227133
    2Hercules 231290352292327
    3Hercules 25146266862620
    4Vreeswijk 6961257322519
    5EDO (U) 4134456058216
    6Hercules 28104243737014
    7PVC 6134273557-2214
    8VSC 2104153146-1513
    9Hercules 32122283154-238
    10DESTO 8110292996-672
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Elsäcker, Merijn vanTeamspeler
    Evenhuis, WesselTeamspeler
    Kooij, PatrickTeamspeler
    Wit, Bas deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Elsäcker, Merijn vanOverige stafTeammanager
    Oortwijn, JacquelineOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.