• Programma thuis
    Datum TijdThuisUitStatusDetails
    4 aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    6 aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    9 aug. 13:00Selectie PVC 2 en restTrainingTe spelen
    9 aug. 14:00PVC 1Vechtzoom 1Te spelen
    11 aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    13 aug. 20:30PVC 1Elinkwijk O23Te spelen
    16 aug. 13:00Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    18 aug. 20:30PVC 1OSM 1Te spelen
    20 aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    25 aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    27 aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    29 aug. 12:30PVC JO14-1Altius JO14-1Te spelen
    29 aug. 08:30Beker ProgrammaAlle jeugd en senioren teamsTe spelen
    30 aug. 14:00PVCNieuw West United SVTe spelen
    30 aug. 10:00Beker ProgrammaAlle senioren teamsTe spelen
    1 sep. 20:00PVC 1PVCV 1Te spelen
    3 sep. 20:30Selectie PVC 1 en 2TrainingTe spelen
    4 sep. 20:00Vrijdag 35+1Zondag 35+1Te spelen
    4 sep. 20:45Zondag 35+2Vrijdag 35+1Te spelen
    4 sep. 21:30Zondag 35+1Zondag 35+2Te spelen
    5 sep. 08:30Beker programmaAlle jeugd en senioren teamsTe spelen
    6 sep. 11:00PVC 2Kampong 2Te spelen
    6 sep. 10:00Beker programmaAlle senioren teamsTe spelen
    8 sep. 20:30PVC 2TrainingTe spelen
    10 sep. 20:30PVC Selectie 1 en 2TrainingTe spelen
    12 sep. 12:30PVC JO14-1SDZ JO14-2Te spelen
    12 sep. 08:30Beker programmaAlle jeugd en senioren teamsTe spelen
    13 sep. 14:00PVCWaterwijk ascTe spelen
    13 sep. 10:00Beker programmaAlle senioren teamsTe spelen
    13 sep. 11:00Zondag 35+1Zondag 35+2Te spelen
    13 sep. 11:45Vrijdag 35+1Zondag 35+1Te spelen
    13 sep. 12:30Zondag 35+2Vrijdag 35+1Te spelen
    27 sep. 11:00PVC 35+1Afc Nautilus 35+1Te spelen
    27 sep. 11:00PVC 35+2's Graveland 35+3Te spelen
    11 okt. 11:00PVC 35+1's Graveland 35+2Te spelen
    11 okt. 11:00PVC 35+2's Graveland 35+1Te spelen
    25 okt. 11:00PVC 35+1SO Soest 35+1Te spelen
    25 okt. 11:00PVC 35+2PVCV 35+1Te spelen
    1 nov. 11:00PVC 35+2vv Schalkwijk 35+1Te spelen
  • Programma Uit
    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusDetails
    18 aug. 20:30OSM 2PVC 2Te spelen
    22 aug. 13:30VIOD 1PVC 1Te spelen
    30 aug. 10:30Soest SO 3PVC 2Te spelen
    1 sep. 20:00PVCV 2PVC 2Te spelen
    5 sep. 12:30Soest SO JO14-1PVC JO14-1Te spelen
    6 sep. 14:30DRCPVCTe spelen
    8 sep. 20:00PVCV1PVC 1Te spelen
    13 sep. 11:00Hooglanderveen 2PVC 2Te spelen
    20 sep. 11:00Afc Nautilus 35+1PVC 35+2Te spelen
    20 sep. 11:30De Meern 35+1PVC 35+1Te spelen
    4 okt. 11:00's Graveland 35+3PVC 35+1Te spelen
    4 okt. 11:30's Graveland 35+2PVC 35+2Te spelen
    18 okt. 11:00SO Soest 35+1PVC 35+2Te spelen
    18 okt. 12:00's Graveland 35+1PVC 35+1Te spelen
    1 nov. 11:00PVCV 35+1PVC 35+1Te spelen
  • Uitslagen

    Geen informatie