• PVC 6 35+1 Veld Zondag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 11:30DCG Rksv 35+1 - PVC 35+1Sportpark Ookmeer
    3 feb. 11:00PVC 35+1 - BVV '31 35+1Sportpark Marco van Basten
    10 feb. 13:30FC Weesp 35+1 - PVC 35+1Sportpark Papelaan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PVC 35+1 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Utrecht SV 35+21192075215429
    2VVU Ardahanspor 35+11080253213224
    3Maarssen 35+2860239152418
    4DCG Rksv 35+195133438-416
    5Nieuw Utrecht SV 35+194143741-413
    6Graveland 's 35+1103342827112
    7Elinkwijk 35+1103253145-1411
    835+ 1102081857-396
    9BVV '31 35+192071637-215
    10FC Weesp 35+1101182150-294
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bus, RichardTeamspeler
    Engelen, Levon vanTeamspeler
    Gallas, DannyTeamspeler
    Hafian, Hamid ElTeamspeler
    Heer, Ap deTeamspeler
    Heunks, RemkoTeamspeler
    Kool, EddyTeamspeler
    Stel, EdwinTeamspeler
    Straten, Benny vanTeamspeler
    Verhoef, MartinTeamspeler
    Weert, Richard van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heunks, FransTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heunks, RemkoOverige stafTeammanager
    Kaaij, Martin van derTechnische stafHoofdcoach
    Marree, MichelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.