• PVC 6 35+1 Veld Zondag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 11:30Maarssen 35+2 - PVC 35+1Sportpark Daalseweide
    31 mrt. 11:30DCG Rksv 35+1 - PVC 35+1Sportpark Ookmeer
    7 apr. 11:00PVC 35+1 - Nieuw Utrecht SV 35+2Sportpark Marco van Basten
    14 apr. 11:00Nieuw Utrecht SV 35+1 - PVC 35+1Sportpark Rijnvliet - Nieuw Utrecht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Elinkwijk 35+1 - 35+ 12 - 3
    17 mrt.35+ 1 - Graveland 's 35+11 - 2
  • Poulestanden PVC 35+1 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Utrecht SV 35+2151320103277641
    2VVU Ardahanspor 35+113110266273933
    3DCG Rksv 35+1137154957-822
    4Maarssen 35+21262448262220
    5Graveland 's 35+1145454043-319
    6Nieuw Utrecht SV 35+1135265757017
    7Elinkwijk 35+1134274163-2214
    8BVV '31 35+1134092752-2511
    935+ 11430112670-449
    10FC Weesp 35+11421113166-357
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bus, RichardTeamspeler
    Engelen, Levon vanTeamspeler
    Gallas, DannyTeamspeler
    Hafian, Hamid ElTeamspeler
    Heer, Ap deTeamspeler
    Heunks, RemkoTeamspeler
    Kamerbeek, OscarTeamspeler
    Kool, EddyTeamspeler
    Stel, EdwinTeamspeler
    Straten, Benny vanTeamspeler
    Verhoef, MartinTeamspeler
    Weert, Richard van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heunks, FransTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heunks, RemkoOverige stafTeammanager
    Kaaij, Martin van derTechnische stafHoofdcoach
    Marree, MichelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.