• PVC 6 35+1 Veld Zondag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PVC 35+1 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Utrecht SV 35+2181620128349450
    2VVU Ardahanspor 35+118130588583039
    3DCG Rksv 35+11811256866235
    4Maarssen 35+218103577443333
    5Graveland 's 35+1187474850-225
    6Nieuw Utrecht SV 35+1187298082-223
    7Elinkwijk 35+1186396083-2321
    8BVV '31 35+11852113863-2516
    935+ 11831143694-5810
    10FC Weesp 35+11821154089-497
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bus, RichardTeamspeler
    Engelen, Levon vanTeamspeler
    Gallas, DannyTeamspeler
    Hafian, Hamid ElTeamspeler
    Heer, Ap deTeamspeler
    Heunks, RemkoTeamspeler
    Kamerbeek, OscarTeamspeler
    Kool, EddyTeamspeler
    Stel, EdwinTeamspeler
    Straten, Benny vanTeamspeler
    Verhoef, MartinTeamspeler
    Weert, Richard van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heunks, FransTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heunks, RemkoOverige stafTeammanager
    Kaaij, Martin van derTechnische stafHoofdcoach
    Marree, MichelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.