• Voorlopig Programma Jeugd

    WedstrijddatumWedstrijdVeldDetails
    za 10-dec. 08:30PVC JO8-2 - Maarssen JO8-3veld 3 A2
    za 10-dec. 08:30PVC JO8-3 - UVV JO8-4veld 3 A1
    za 10-dec. 08:30PVC JO9-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-2veld 2 A1
    za 10-dec. 08:30PVC JO9-5 - UVV JO9-5veld 2 A2
    za 10-dec. 08:30PVC JO10-3 - SCH '44 JO10-1veld 2 B1
    za 10-dec. 08:30PVC JO10-7JM - Meern De JO10-6veld 2 B2
    za 10-dec. 08:30PVC JO11-1 - Vriendenschaar JO11-1veld 1 A
    za 10-dec. 08:30PVC JO11-4 - UVV JO11-3veld 1 B
    za 10-dec. 08:30Meern De JO13-6 - PVC JO13-4veld 1
    za 10-dec. 08:30SV Vechtzoom JO11-1 - PVC JO11-2veld 1 A
    za 10-dec. 08:30Hercules JO12-5 - PVC JO12-4veld 6-Hercules A
    za 10-dec. 08:45JSV Nieuwegein JO13-1 - PVC JO13-1veld 2
    za 10-dec. 09:00OSM '75 JO11-2 - PVC JO11-3veld 4 A
    za 10-dec. 09:45PVC JO8-6 - OSM '75 JO8-5veld 3 A1
    za 10-dec. 09:45PVC JO9-3 - OSM '75 JO9-3veld 3 A2
    za 10-dec. 09:45PVC JO11-6 - PVCV JO11-5veld 2 B
    za 10-dec. 09:45PVC JO9-4 - Benschop JO9-2veld 2 A1
    za 10-dec. 09:45Spakenburg JO8-1 - PVC JO8-1veld 2-Spakenburg A1
    za 10-dec. 09:45Kampong JO10-1 - PVC JO10-1veld 2 B1
    za 10-dec. 09:45PVCV JO10-6 - PVC JO10-5veld 3 B1
    za 10-dec. 10:00PVC JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3veld 1 A
    za 10-dec. 10:00PVC JO12-1 - DESTO JO12-1veld 1 B
    za 10-dec. 10:00SV Overvecht/De Dreef JO10-1 - PVC JO10-2veld 1 A2
    za 10-dec. 10:00PVCV JO12-4 - PVC JO12-3veld 5 A
    za 10-dec. 10:15Montfoort S.V.'19 JO17-3 - PVC JO17-2veld 2
    za 10-dec. 10:30Meern De JO8-7 - PVC JO8-5veld 5 B1
    za 10-dec. 11:00PVC JO10-6 - Bilt De FC JO10-6veld 3 A1
    za 10-dec. 11:00PVC JO10-4 - OSM '75 JO10-2veld 3 A2
    za 10-dec. 11:00Maarssen JO15-4 - PVC JO15-307-veld 2-DWSM (veld 7 Maarssen)
    za 10-dec. 11:00DESTO JO8-5 - PVC JO8-4veld 4 A1
    za 10-dec. 11:00Kampong JO9-7 - PVC JO9-6veld 2 A1
    za 10-dec. 11:00DOSC JO9-1 - PVC JO9-1veld 4 A1
    za 10-dec. 11:15PVC JO13-3 - Meern De JO13-5veld 2
    za 10-dec. 11:15PVCV JO13-4 - PVC JO13-2veld 4
    za 10-dec. 11:30PVC JO14-1 - Lopik JO14-1veld 1
    za 10-dec. 12:00Kampong JO15-2 - PVC JO15-1veld 6
    za 10-dec. 12:15Montfoort S.V.'19 6 - PVC 2veld 2
    za 10-dec. 12:30SV Overvecht/De Dreef JO11-2 - PVC JO11-5veld 2 A
    za 10-dec. 12:45PVC JO15-2 - JSV Nieuwegein JO15-2veld 2
    za 10-dec. 12:45Meern De JO14-4 - PVC JO14-2veld 5
    za 10-dec. 13:15PVC JO16-1 - VVIJ JO16-1veld 1
    za 10-dec. 14:30PVC JO19-1 - Montfoort S.V.'19 JO19-2veld 2
    za 10-dec. 15:00PVC JO17-1 - Schalkwijk JO17-1veld 1
    zo 11-dec. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 A
    zo 11-dec. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 B
    zo 11-dec. 11:30Graveland 35+3 - PVC 35+1veld 1-'t Gooi A
    za 17-dec. 08:30PVC JO13-1 - DVSU JO13-1veld 2
    za 17-dec. 09:45PVC JO14-1 - PVCV JO14-4veld 1
    za 17-dec. 10:00PVC JO13-2 - DHSC JO13-2veld 2
    za 17-dec. 10:00PVC JO9-2 - Breukelen FC JO9-1veld 3 A1
    za 17-dec. 11:00VVIJ JO13-4 - PVC JO13-3veld 1-VVIJ
    za 17-dec. 11:30PVC JO17-1 - Woudenberg JO17-1veld 2
    za 17-dec. 11:30PVC JO13-4 - Maarssen JO13-4veld 1
    za 17-dec. 12:00Maarssen JO15-3 - PVC JO15-102-veld 2-Maarssen
    za 17-dec. 13:00PVC JO14-2 - Sporting '70 JO14-2veld 1
    zo 18-dec. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 18-dec. 12:15PVC 35+ - Trainingveld 3 A
    zo 08-jan. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 08-jan. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 15-jan. 10:30PVC Dames - Trainingveld 2 A
    zo 15-jan. 11:00PVC 35+1 - Kismet 35+1veld 1 B
    zo 15-jan. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    di 17-jan. 20:3022-23 selectie 1 - Sporting '70 1veld 1
    zo 22-jan. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 22-jan. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 22-jan. 11:00Graveland 35+2 - PVC 35+1veld 1-'t Gooi A
    zo 29-jan. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 29-jan. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 29-jan. 11:00PVC 35+1 - Graveland 35+1veld 1 B
    za 04-feb. 14:30Maarssen 4 - PVC 211-veld 11-Maarssen
    zo 05-feb. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 05-feb. 11:00PVCV 35+1 - PVC 35+1veld 2 A
    zo 05-feb. 12:00PVC 35+ - Trainingveld 3 A
    zo 05-feb. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    za 11-feb. 14:00PVC 2 - IJFC 7veld 1
    zo 12-feb. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 12-feb. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 A
    zo 12-feb. 11:00PVC 35+1 - Schalkwijk 35+1veld 2 B
    zo 12-feb. 13:00PVC - SoccerMovesveld 3
    zo 19-feb. 10:30PVC Dames - Trainingveld 2 A
    zo 19-feb. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 19-feb. 11:00PVC 35+1 - Kismet 35+2veld 1 B
    zo 19-feb. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    zo 26-feb. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 26-feb. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 26-feb. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    za 04-mrt. 14:00Meern De 9 - PVC 2veld 5
    zo 05-mrt. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 05-mrt. 12:00PVC 35+ - Trainingveld 3 A
    zo 05-mrt. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    za 11-mrt. 14:00PVC 2 - SCH '44 5veld 1
    zo 12-mrt. 10:30PVC Dames - Trainingveld 2 B
    zo 12-mrt. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 A
    zo 12-mrt. 13:00PVC - SoccerMovesveld 3
    di 14-mrt. 11:00Kismet 35+1 - PVC 35+1veld 1-Kismet A
    za 18-mrt. 15:15JSV Nieuwegein 5 - PVC 2veld 1 - Hoofdveld
    zo 19-mrt. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 19-mrt. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 A
    zo 19-mrt. 11:00PVC 35+1 - De Meern 35+2veld 2 B
    zo 19-mrt. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    za 25-mrt. 14:00PVC 2 - Hercules 14veld 1
    zo 26-mrt. 10:30PVC Dames - Trainingveld 2 B
    zo 26-mrt. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 A
    zo 26-mrt. 11:30De Meern 35+1 - PVC 35+1veld 1 A
    zo 26-mrt. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    za 01-apr. 14:00PVC 2 - Odin 8veld 1
    zo 02-apr. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 02-apr. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 B
    zo 02-apr. 11:00PVC 35+1 - Ardahanspor 35+1veld 2 A
    zo 02-apr. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    zo 09-apr. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 09-apr. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 09-apr. 13:00PVC - SoccerMovesveld 1
    zo 16-apr. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 16-apr. 11:00UVV 35+1 - PVC 35+1veld 1 A
    zo 16-apr. 12:00PVC 35+ - Trainingveld 3 A
    za 22-apr. 14:00PVC 2 - EDO (U) 9veld 1
    zo 23-apr. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 23-apr. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 B
    zo 23-apr. 11:00PVC 35+1 - SO Soest 35+1veld 2 A
    zo 30-apr. 10:30PVC Dames - Trainingveld 2 B
    zo 30-apr. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 A
    zo 30-apr. 11:00SCH'44 35+1 - PVC 35+1veld 2 A
    zo 07-mei. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 07-mei. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 07-mei. 12:00PVC 35+1 - Graveland 35+3veld 1 B
    za 13-mei. 14:00PVC 2 - Montfoort S.V.'19 6veld 1
    zo 14-mei. 10:35PVC Dames - Trainingveld 2 B
    zo 14-mei. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 2 A
    zo 14-mei. 13:00PVC - SoccerMovesveld 3
    za 20-mei. 13:30DHSC 8 - PVC 2veld 2
    zo 21-mei. 10:30PVC Dames - Trainingveld 3 A
    zo 21-mei. 12:00PVC 35+ - Trainingveld 3 A
    zo 21-mei. 13:00PVC - SoccerMovesveld 3
    za 27-mei. 12:00PVC 35+ Zondag - Schotten 45+veld 1 A
    zo 28-mei. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 A
    zo 28-mei. 13:00PVC - SoccerMovesveld 2
    zo 04-jun. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 04-jun. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 04-jun. 13:00PVC - SoccerMovesveld 1
    zo 11-jun. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 11-jun. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 11-jun. 13:00PVC - SoccerMovesveld 1
    zo 18-jun. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 18-jun. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 18-jun. 13:00PVC - SoccerMovesveld 3
    zo 25-jun. 10:30PVC Dames - Trainingveld 1 B
    zo 25-jun. 11:00PVC 35+ - Trainingveld 1 A
    zo 25-jun. 13:00PVC - SoccerMovesveld 3