• Voorlopig Programma Jeugd

    WedstrijddatumWedstrijdVeldDetails
    zo 09-aug. 13:00Selectie PVC 2 en rest - TrainingKG 2
    zo 09-aug. 14:00PVC 1 - Vechtzoom 1KG 1
    di 11-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    do 13-aug. 20:30PVC 1 - Elinkwijk O23KG 1
    zo 16-aug. 13:00Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    di 18-aug. 20:30PVC 1 - OSM 1KG 1
    di 18-aug. 20:30OSM 2 - PVC 2veld 1
    do 20-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    za 22-aug. 13:30VIOD 1 - PVC 1veld 1
    di 25-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    do 27-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    za 29-aug. 08:30JSV Nieuwegein JO13-3 - PVC JO13-3veld 1
    za 29-aug. 08:30Beker Programma - Alle jeugd en senioren teams
    za 29-aug. 09:00Nieuwland ASC JO14-2 - PVC JO14-2veld 2
    za 29-aug. 09:30DHSC JO17-1 - PVC JO17-2veld 1
    za 29-aug. 10:45PVC JO14-3 - Abcoude fc JO14-3veld 2
    za 29-aug. 10:45PVC JO13-1 - DOSC JO13-2veld 1
    za 29-aug. 12:00Hercules JO17-3 - PVC JO17-3veld 1-Hercules
    za 29-aug. 12:00Valleivogels JO16-1 - PVC JO16-1veld 4
    za 29-aug. 12:10PVC JO13-2 - Meern De JO13-5veld 2
    za 29-aug. 12:30PVC JO14-1 - Altius JO14-1veld 1
    za 29-aug. 13:25PVC JO15-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2veld 2
    za 29-aug. 14:30PVC 2 - Zwaluwen Utrecht '11 4veld 1
    za 29-aug. 15:45PVC JO19-1 - Kampong JO19-3veld 2
    zo 30-aug. 10:00Beker Programma - Alle senioren teams
    zo 30-aug. 10:30Soest SO 3 - PVC 2veld 1-SO Soest
    zo 30-aug. 14:00PVC - Nieuw West United SVveld 1
    di 01-sep. 20:00PVC 1 - PVCV 1KG 1
    di 01-sep. 20:00PVCV 2 - PVC 2veld 2
    do 03-sep. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    vr 04-sep. 20:00Vrijdag 35+1 - Zondag 35+1KG1B
    vr 04-sep. 20:45Zondag 35+2 - Vrijdag 35+1KG1B
    vr 04-sep. 21:30Zondag 35+1 - Zondag 35+2KG1B
    za 05-sep. 08:30Beker programma - Alle jeugd en senioren teams
    za 05-sep. 10:30PVC JO13-3 - Kampong JO13-6veld 1
    za 05-sep. 10:30VSC JO13-1 - PVC JO13-2veld 1-VSC
    za 05-sep. 10:45PVC JO14-2 - Wasmeer JO14-2veld 2
    za 05-sep. 12:30Soest SO JO14-1 - PVC JO14-1veld 1-SO Soest
    za 05-sep. 12:30VVIJ JO14-3 - PVC JO14-3veld 4-VVIJ
    za 05-sep. 13:00Kampong JO15-5 - PVC JO15-2veld 3
    za 05-sep. 13:40Meern De 7 - PVC 2veld 4
    za 05-sep. 13:50OSM '75 JO13-2 - PVC JO13-1veld 3
    za 05-sep. 14:30PVC JO16-1 - Schalkwijk JO16-1veld 1
    za 05-sep. 14:30PVC JO17-3 - Kampong JO17-5veld 2
    za 05-sep. 16:05PVC JO17-2 - BVV '31 JO17-1veld 2
    za 05-sep. 16:30Meern De JO19-2 - PVC JO19-1veld 6
    zo 06-sep. 10:00Beker programma - Alle senioren teams
    zo 06-sep. 11:00PVC 2 - Kampong 2veld 1
    zo 06-sep. 14:30DRC - PVCveld 1
    di 08-sep. 20:00PVCV1 - PVC 1veld 1
    di 08-sep. 20:30PVC 2 - TrainingKG 1
    do 10-sep. 20:30PVC Selectie 1 en 2 - TrainingKG 1
    za 12-sep. 08:30Beker programma - Alle jeugd en senioren teams
    za 12-sep. 09:00Zwaluwen Utrecht '11 JO13-3 - PVC JO13-2veld 2
    za 12-sep. 10:00Woudenberg JO14-3 - PVC JO14-3veld 4
    za 12-sep. 10:30PVC JO13-3 - DESTO JO13-5veld 1
    za 12-sep. 10:45PVC JO13-1 - Bilt De FC JO13-3veld 2
    za 12-sep. 11:00Eemnes JO17-1 - PVC JO17-2veld 1
    za 12-sep. 12:00PVC JO14-2 - Kampong JO14-5veld 2
    za 12-sep. 12:00Bilt De FC JO17-4 - PVC JO17-3veld 2
    za 12-sep. 12:30PVC JO14-1 - SDZ JO14-2veld 1
    za 12-sep. 13:25PVC JO15-2 - Houten JO15-4veld 2
    za 12-sep. 14:30PVC 2 - Hercules 8veld 1
    za 12-sep. 15:45PVC JO19-1 - Victoria JO19-2veld 2
    za 12-sep. 16:30IJFC JO16-2 - PVC JO16-1veld 1-IJFC
    zo 13-sep. 10:00Beker programma - Alle senioren teams
    zo 13-sep. 11:00Hooglanderveen 2 - PVC 2veld 1
    zo 13-sep. 11:00Zondag 35+1 - Zondag 35+2KG1B
    zo 13-sep. 11:45Vrijdag 35+1 - Zondag 35+1KG1B
    zo 13-sep. 12:30Zondag 35+2 - Vrijdag 35+1KG1B
    zo 13-sep. 14:00PVC - Waterwijk ascveld 1
    zo 20-sep. 11:00Afc Nautilus 35+1 - PVC 35+2
    zo 20-sep. 11:30De Meern 35+1 - PVC 35+1
    zo 27-sep. 11:00PVC 35+1 - Afc Nautilus 35+1veld 1
    zo 27-sep. 11:00PVC 35+2 - 's Graveland 35+3veld 1
    zo 04-okt. 11:00's Graveland 35+3 - PVC 35+1
    zo 04-okt. 11:30's Graveland 35+2 - PVC 35+2
    zo 11-okt. 11:00PVC 35+1 - 's Graveland 35+2veld 1
    zo 11-okt. 11:00PVC 35+2 - 's Graveland 35+1veld 1
    zo 18-okt. 11:00SO Soest 35+1 - PVC 35+2
    zo 18-okt. 12:00's Graveland 35+1 - PVC 35+1
    zo 25-okt. 11:00PVC 35+1 - SO Soest 35+1veld 1
    zo 25-okt. 11:00PVC 35+2 - PVCV 35+1veld 1
    zo 01-nov. 11:00PVC 35+2 - vv Schalkwijk 35+1veld 1
    zo 01-nov. 11:00PVCV 35+1 - PVC 35+1
    zo 08-nov. 11:00PVC 35+1 - PVC 35+2veld 1
    zo 22-nov. 11:00PVC 35+1 - vv Schalkwijk 35+1veld 1
    zo 22-nov. 11:00PVC 35+2 - Kockengen 35+1veld 1
    zo 29-nov. 11:00Kismet 35+2 - PVC 35+2
    zo 29-nov. 12:10Kockengen 35+1 - PVC 35+1
    zo 06-dec. 11:00PVC 35+1 - Kismet 35+2veld 1
    zo 06-dec. 11:00PVC 35+2 - Kismet 35+1veld 1
    zo 13-dec. 11:00Kismet 35+1 - PVC 35+1
    zo 13-dec. 11:30De Meern 35+2 - PVC 35+2
    zo 17-jan. 11:00PVC 35+1 - De Meern 35+2veld 1
    zo 17-jan. 11:00PVC 35+2 - De Meern 35+1veld 1
    zo 24-jan. 11:00De Meern 35+1 - PVC 35+1
    zo 24-jan. 11:00Afc Nautilus 35+1 - PVC 35+2
    zo 31-jan. 11:00Afc Nautilus 35+1 - PVC 35+1
    zo 31-jan. 11:00's Graveland 35+3 - PVC 35+2
    zo 07-feb. 11:00PVC 35+1 - 's Graveland 35+3veld 1
    zo 07-feb. 11:00PVC 35+2 - 's Graveland 35+2veld 1
    zo 28-feb. 11:30's Graveland 35+2 - PVC 35+1
    zo 28-feb. 12:00's Graveland 35+1 - PVC 35+2
    zo 07-mrt. 11:00PVC 35+1 - 's Graveland 35+1veld 1
    zo 07-mrt. 11:00PVC 35+2 - SO Soest 35+1veld 1
    zo 14-mrt. 11:00SO Soest 35+1 - PVC 35+1
    zo 14-mrt. 11:00PVCV 35+1 - PVC 35+2
    zo 21-mrt. 11:00PVC 35+1 - PVCV 35+1veld 1
    zo 21-mrt. 12:00vv Schalkwijk 35+1 - PVC 35+2
    zo 28-mrt. 11:00PVC 35+2 - PVC 35+1veld 1
    zo 11-apr. 12:00vv Schalkwijk 35+1 - PVC 35+1
    zo 11-apr. 12:10Kockengen 35+1 - PVC 35+2
    zo 18-apr. 11:00PVC 35+1 - Kockengen 35+1veld 1
    zo 18-apr. 11:00PVC 35+2 - Kismet 35+2veld 1
    zo 25-apr. 11:00Kismet 35+2 - PVC 35+1
    zo 25-apr. 11:00Kismet 35+1 - PVC 35+2
    zo 09-mei. 11:00PVC 35+1 - Kismet 35+1veld 1
    zo 09-mei. 11:00PVC 35+2 - De Meern 35+2veld 1
    zo 16-mei. 11:30De Meern 35+2 - PVC 35+1
    zo 16-mei. 11:30De Meern 35+1 - PVC 35+2
    za 22-mei. 12:00's Graveland Toernooi - PVC 35+1
    za 22-mei. 12:00's Graveland Toernooi - PVC 35+2