• Voorlopig Programma Senioren

    WedstrijddatumWedstrijdVeldDetails
    wo 27-mrt. 19:15PVCV VR30+1 - PVC VR30+1veld 2
    zo 31-mrt. 11:00PVC 5 - PVCV 6KG 1
    zo 31-mrt. 11:00PVC 2 - Arsenal ASV 3veld 1
    zo 31-mrt. 11:30DCG Rksv 35+1 - PVC 35+1veld 3 DCG
    zo 31-mrt. 12:00sva Papendorp 4 - PVC 3veld 1
    zo 31-mrt. 13:00PVC 4 - SCH '44 3KG 1
    vr 05-apr. 20:00Sporting '70 VR30+1 - PVC VR30+2veld 1 Sporting'70
    vr 05-apr. 20:20Kampong VR30+1 - PVC VR30+2veld 1 Sporting'70
    vr 05-apr. 20:40PVC VR30+2 - Faja Lobi KDS VR30+5veld 1 Sporting'70
    za 06-apr. 11:30DESTO 2 - PVC 2veld 1
    zo 07-apr. 11:00PVC 35+2 - Maarssen 35+1G2A
    zo 07-apr. 11:00PVC 35+1 - Nieuw Utrecht SV 35+2G2B
    zo 07-apr. 11:00Sterrenwijk 5 - PVC 5veld 2 Sterrenwijk
    zo 07-apr. 12:00PVC 3 - Kampong 13KG 1
    zo 07-apr. 12:30Kampong 15 - PVC 4veld 3
    zo 07-apr. 13:30WV-HEDW 3 - PVC 2veld 2-1 WVHEDW
    zo 07-apr. 14:30FC Jeugd 1 - PVC 12- Hoofdveld Ede/Vict+FC Jeugd
    za 13-apr. 15:15PVC 2 - Meern De 4veld 1
    zo 14-apr. 11:00PVC 2 - Nieuw Utrecht SV 2KG 1
    zo 14-apr. 11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - PVC 3veld 1
    zo 14-apr. 11:00Nieuw Utrecht SV 35+1 - PVC 35+1veld 2
    zo 14-apr. 11:00Nieuw Utrecht SV 35+3 - PVC 35+2veld 2
    zo 14-apr. 13:00PVC 4 - Kampong 12KG 1
    zo 21-apr. 12:00PVC 2 - FC Welland UKveld 1
    zo 21-apr. 13:00PVC VR30+1 - Sporting Vrouwenveld 2
    ma 22-apr. 14:00Wasmeer 1 - PVC 1veld 5
    wo 24-apr. 20:00Benschop VR30+1 - PVC VR30+1veld 2
    zo 28-apr. 12:00Faja Lobi KDS 4 - PVC 4veld 1
    zo 05-mei. 11:00PVC 5 - Sterrenwijk 5KG 1
    vr 10-mei. 20:00PVC VR30+2 - Faja Lobi KDS VR30+5veld 1
    vr 10-mei. 20:20Sporting '70 VR30+1 - PVC VR30+2veld 1
    vr 10-mei. 20:40PVC VR30+2 - Kampong VR30+1veld 1
    zo 12-mei. 11:00PVC 5 - Zwaluwen Utrecht '11 6G 2
    zo 12-mei. 11:00Hercules 4 - PVC 3veld 4 Hercules
    zo 12-mei. 11:30UVV 4 - PVC 4veld 2
    zo 12-mei. 14:00PVC 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1KG 1
    vr 17-mei. 20:00Victoria VR30+1 - PVC VR30+1veld 6 Victoria
    za 18-mei. 13:00Eminent Boys 2 - PVC 2veld 1 Eminent Boys
    zo 19-mei. 11:00PVC 4 - VVIJ 5G 2
    zo 19-mei. 11:00PVC 2 - Meern De 2KG 1
    zo 19-mei. 13:00PVC 5 - Vreeswijk 2G 2
    zo 19-mei. 13:00DWSV 2 - PVC 3veld 1
    zo 19-mei. 14:00PVC 1 - Sporting '70 1KG 1
    za 25-mei. 14:15PVC 2 - DWSV 2veld 1
    zo 26-mei. 11:00Focus '07 4 - PVC 41e veld kg/licht
    zo 26-mei. 11:00Kismet 2 - PVC 5veld 1 Kismet
    zo 26-mei. 12:00PVC 3 - Voorwaarts 3KG 1
    zo 26-mei. 14:00Theole 1 - PVC 1veld 1
    zo 02-jun. 10:003e Teckeltoernooi - PVC VR35+veld 2
    zo 02-jun. 10:003e Teckeltoernooi - PVC VR35+veld 1
    zo 02-jun. 12:00MSV '19 4 - PVC 5veld 2 MSV'19
    zo 02-jun. 13:00Sterrenwijk 3 - PVC 3veld 3 Odin
    ma 10-jun. 13:00Hercules 5 - PVC 5veld 1
    zo 16-jun. 11:00DWSM 2 - PVC 5veld 1 DWSM