• Voorlopig Programma Senioren

    WedstrijddatumWedstrijdVeldDetails
    vr 20-sep. 20:00Faja Lobi KDS VR30+4 - PVC VR30+2veld 1
    vr 20-sep. 20:30PVC VR30+2 - DESTO VR30+1veld 1
    vr 20-sep. 21:00Sporting '70 VR30+1 - PVC VR30+2veld 1
    za 21-sep. 12:30EDO (U) 7 - PVC 2veld 2 EDO (U)
    zo 22-sep. 11:00PVC 2 - Diemen sv. 2veld 1
    zo 22-sep. 12:15Kockengen 35+1 - PVC 35+2veld 2
    zo 22-sep. 12:30Kampong 12 - PVC 3veld 7
    zo 22-sep. 13:00PVC 4 - Kampong 14veld 2
    zo 22-sep. 14:00PVC 1 - Meer De sv. 1veld 1
    zo 22-sep. 14:00Schalkwijk 4 - PVC 5veld 2
    vr 27-sep. 20:00Hercules VR30+2 - PVC VR30+1veld 1 Hercules
    za 28-sep. 15:30PVC 2 - Focus '07 4veld 2
    zo 29-sep. 11:00PVC 35+1 - Kockengen 35+1veld 1
    zo 29-sep. 11:00PVC 35+2 - Graveland 's 35+2veld 1
    zo 29-sep. 11:00PVC 5 - Rivierwijkers 5veld 2
    zo 29-sep. 11:00APWC 2 - PVC 2veld 2
    zo 29-sep. 11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - PVC 4veld 1
    zo 29-sep. 12:45PVC 3 - VVIJ 5veld 1
    zo 29-sep. 14:30Diemen sv. 1 - PVC 1veld 1
    vr 04-okt. 20:00DESTO VR30+1 - PVC VR30+2veld 1
    vr 04-okt. 20:30PVC VR30+2 - Faja Lobi KDS VR30+4veld 1
    vr 04-okt. 21:00Sporting '70 VR30+1 - PVC VR30+2veld 1
    za 05-okt. 14:15PVC 2 - VSC 6veld 2
    zo 06-okt. 11:00PVC 35+1 - Maarssen 35+1veld 1
    zo 06-okt. 11:00AFC Quick 1890 2 - PVC 2veld 1
    zo 06-okt. 11:00Kismet 2 - PVC 5veld 1 Kismet
    zo 06-okt. 12:00Woerden 4 - PVC 3veld 3
    zo 06-okt. 12:30PVC 4 - Houten 3veld 1
    zo 06-okt. 13:00PVCV 35+2 - PVC 35+2veld 3
    zo 06-okt. 14:30Nieuw West United SV 1 - PVC 1veld 1 Nieuw West
    vr 11-okt. 20:30Overbos sv. VR30+1 - PVC VR30+1veld 1
    za 12-okt. 15:45Bilt De FC 7 - PVC 2veld 1
    zo 13-okt. 11:00PVC 2 - Ouderkerk sv. 2veld 1
    zo 13-okt. 11:00PVC 5 - Montfoort S.V.'19 2veld 2
    zo 13-okt. 12:45PVC 35+2 - PVC 35+1veld 2
    zo 13-okt. 13:55PVC 3 - DWSV 2veld 2
    zo 13-okt. 14:00PVC 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1veld 1
    zo 13-okt. 14:00Faja Lobi KDS 6 - PVC 4veld 1
    vr 18-okt. 20:00PVC VR30+2 - Sporting '70 VR30+1veld 1
    vr 18-okt. 20:30DESTO VR30+1 - PVC VR30+2veld 1
    vr 18-okt. 21:00PVC VR30+2 - Faja Lobi KDS VR30+4veld 1
    zo 20-okt. 11:00Kismet 35+1 - PVC 35+1veld 2 Kismet
    zo 20-okt. 14:00Ouderkerk sv. 1 - PVC 1veld 1
    vr 25-okt. 20:00Victoria VR30+1 - PVC VR30+1veld 6 Victoria
    za 26-okt. 12:30PVC 2 - Houten 5veld 2
    zo 27-okt. 11:00PVC 35+1 - Nautilus afc 35+1veld 2
    zo 27-okt. 11:00PVC 4 - PVCV 6veld 1
    zo 27-okt. 11:00Soest SO 35+1 - PVC 35+2veld 2 SO Soest
    zo 27-okt. 12:10PVC 3 - Vreeswijk 2veld 2
    zo 27-okt. 12:30Houten 2 - PVC 2veld 1
    zo 27-okt. 13:00PVCV 7 - PVC 5veld 1
    zo 27-okt. 14:00PVC 1 - Nederhorst vv 1veld 1
    vr 01-nov. 20:00Faja Lobi KDS VR30+4 - PVC VR30+2veld 2 Sporting'70
    vr 01-nov. 20:30PVC VR30+2 - Sporting '70 VR30+1veld 2 Sporting'70
    vr 01-nov. 21:00DESTO VR30+1 - PVC VR30+2veld 2 Sporting'70
    za 02-nov. 17:00Hercules 7 - PVC 2veld 8 Hercules
    zo 03-nov. 11:00PVC 2 - sva Papendorp 2veld 1
    zo 03-nov. 11:00PVC 35+2 - Maarssen 35+1veld 2
    zo 03-nov. 11:00VSC 3 - PVC 4veld 1 VSC
    zo 03-nov. 11:00PVCV 5 - PVC 3veld 2
    zo 03-nov. 12:10PVC 5 - Voorwaarts 5veld 2
    zo 03-nov. 14:00Vreeswijk 1 - PVC 1veld 1
    vr 08-nov. 20:00PVC VR30+1 - Kampong VR30+1veld 1
    za 09-nov. 14:30PVC 2 - Rivierwijkers 6veld 2
    zo 10-nov. 10:30Soest SO 3 - PVC 2veld 1 SO Soest
    zo 10-nov. 11:00PVC 35+2 - Kismet 35+1veld 1
    zo 10-nov. 11:00PVC 5 - Sterrenwijk 9veld 2
    zo 10-nov. 12:10PVC 3 - JSV Nieuwegein 2veld 1
    zo 10-nov. 13:00Sterrenwijk 5 - PVC 4veld 5 FCU
    zo 10-nov. 14:00PVC 1 - Abcoude fc 1veld 1
    za 16-nov. 14:00IJFC 7 - PVC 2veld 3 IJFC
    zo 17-nov. 10:30Houten 5 - PVC 5veld 2
    zo 17-nov. 11:00PVC 2 - Hoogland 3veld 1
    zo 17-nov. 11:00PVC 4 - Sporting '70 4veld 2
    zo 17-nov. 11:00Soest SO 35+1 - PVC 35+1veld 3 SO Soest
    zo 17-nov. 11:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - PVC 3veld 2
    vr 22-nov. 20:00DVSU VR30+1 - PVC VR30+1veld 1 VVU/Ar/DVSU
    za 23-nov. 12:30DVSU 3 - PVC 2veld 3 DVSU
    zo 24-nov. 11:00PVC 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2veld 1
    zo 24-nov. 11:00PVC 5 - Kampong 22veld 2
    zo 24-nov. 11:00Focus '07 3 - PVC 31e veld kg/licht
    zo 24-nov. 12:00Hercules 4 - PVC 4veld 3 Hercules
    zo 24-nov. 12:45Nautilus afc 35+1 - PVC 35+2veld 1 Amstelveen/Nautilus
    zo 24-nov. 13:00PVCV 35+2 - PVC 35+1veld 3
    zo 24-nov. 14:00PVC 1 - UVV 1veld 1
    za 30-nov. 14:30PVC 2 - Odin 6veld 2
    zo 01-dec. 11:00PVC 35+1 - VVU Ardahanspor 35+2veld 1
    zo 01-dec. 11:00PVC 4 - Kampong 15veld 2
    zo 01-dec. 11:00SDO 3 - PVC 2veld 2
    zo 01-dec. 12:10PVC 3 - Faja Lobi KDS 4veld 1
    zo 01-dec. 13:00Zwaluwen Utrecht '11 6 - PVC 5veld 2
    zo 01-dec. 14:00Graveland 's 1 - PVC 1veld 1 's Graveland
    vr 06-dec. 20:00PVC VR30+1 - VSC VR30+2veld 1
    za 07-dec. 13:30DHSC 10 - PVC 2veld 1
    zo 08-dec. 11:00PVC 2 - PVCV 2veld 1
    zo 08-dec. 11:00PVC 4 - UVV 4veld 2
    zo 08-dec. 11:00SCH '44 2 - PVC 3veld 2
    zo 08-dec. 11:00JSV Nieuwegein 3 - PVC 5veld 2
    zo 08-dec. 11:00VVU Ardahanspor 35+2 - PVC 35+2veld 2 DVSU
    zo 08-dec. 11:30Graveland 's 35+2 - PVC 35+1veld 1 's Graveland
    zo 08-dec. 14:00PVC 1 - ZSGOWMS 1veld 1
    vr 13-dec. 20:00PVC VR30+1 - PVCV VR30+1veld 1
    zo 15-dec. 14:00Swift 1 - PVC 1veld 1
    vr 20-dec. 20:00Waterwijk asc VR30+2 - PVC VR30+1veld 2
    vr 10-jan. 20:00PVC VR30+1 - Victoria VR30+1veld 1
    za 18-jan. 14:30PVC 2 - Hercules 7veld 1
    zo 19-jan. 11:00PVC 4 - Hercules 4veld 1
    zo 19-jan. 11:30Voorwaarts 5 - PVC 5veld 1
    zo 19-jan. 12:00PVC 3 - SCH '44 2veld 2
    vr 24-jan. 20:00Vecht de VR30+1 - PVC VR30+1veld 2
    za 25-jan. 14:30PVC 2 - Bilt De FC 7veld 1
    zo 26-jan. 11:00PVC 5 - Houten 5veld 2
    zo 26-jan. 11:15Sporting '70 4 - PVC 4veld 2 Sporting'70
    zo 26-jan. 12:00PVC 3 - Zwaluwen Utrecht '11 3veld 1
    zo 26-jan. 12:30Hoogland 3 - PVC 2veld 2
    zo 26-jan. 14:00PVC 1 - Sporting Martinus 1veld 1
    za 01-feb. 14:30PVC 2 - EDO (U) 7veld 1
    zo 02-feb. 11:00PVC 5 - Schalkwijk 4veld 2
    zo 02-feb. 12:00PVC 3 - Kampong 12veld 1
    zo 02-feb. 12:00Diemen sv. 2 - PVC 2veld 1
    zo 02-feb. 12:30Kampong 14 - PVC 4veld 2
    zo 02-feb. 14:00Meer De sv. 1 - PVC 1veld 1 De Meer
    vr 07-feb. 20:00PVCV VR30+1 - PVC VR30+1veld 2
    za 08-feb. 15:00Rivierwijkers 6 - PVC 2veld 1
    zo 09-feb. 11:00PVC 2 - Soest SO 3veld 1
    zo 09-feb. 11:00PVC 4 - Sterrenwijk 5veld 2
    zo 09-feb. 11:00JSV Nieuwegein 2 - PVC 3veld 1
    zo 09-feb. 11:00Sterrenwijk 9 - PVC 5veld 2 Sterrenwijk
    zo 09-feb. 14:00PVC 1 - Ouderkerk sv. 1veld 1
    zo 16-feb. 14:00Nederhorst vv 1 - PVC 1veld 2
    vr 06-mrt. 20:00PVC VR30+1 - Hercules VR30+2veld 1
    za 07-mrt. 15:15Focus '07 4 - PVC 21e veld kg/licht
    zo 08-mrt. 11:00PVC 2 - AFC Quick 1890 2veld 1
    zo 08-mrt. 11:00PVC 4 - Faja Lobi KDS 6veld 2
    zo 08-mrt. 11:45Rivierwijkers 5 - PVC 5veld 1
    zo 08-mrt. 13:30Vreeswijk 2 - PVC 3veld 2
    zo 08-mrt. 14:00PVC 1 - Nieuw West United SV 1veld 1
    vr 13-mrt. 20:00PVC VR30+1 - Overbos sv. VR30+1veld 1
    za 14-mrt. 14:30PVC 2 - DVSU 3veld 1
    zo 15-mrt. 11:00PVC 5 - Kismet 2veld 2
    zo 15-mrt. 11:30Zwaluwen Utrecht '11 2 - PVC 2veld 1
    zo 15-mrt. 12:00PVC 3 - PVCV 5veld 1
    zo 15-mrt. 12:30Houten 3 - PVC 4veld 1
    zo 15-mrt. 14:00Abcoude fc 1 - PVC 1veld 1
    zo 22-mrt. 14:00PVC 1 - Swift 1veld 1
    vr 27-mrt. 20:00Kampong VR30+1 - PVC VR30+1veld 2
    za 28-mrt. 14:30PVC 2 - DHSC 10veld 1
    zo 29-mrt. 11:00PVC 4 - VSC 3veld 1
    zo 29-mrt. 11:00sva Papendorp 2 - PVC 2veld 1
    zo 29-mrt. 11:00Kampong 22 - PVC 5veld 5
    zo 29-mrt. 12:00PVC 3 - Focus '07 3veld 2
    zo 29-mrt. 14:00Zwaluwen Utrecht '11 1 - PVC 1veld 1
    za 04-apr. 13:00Odin 6 - PVC 2veld 1 Domstad Majella
    zo 05-apr. 11:00PVC 2 - SDO 3veld 1
    zo 05-apr. 11:00PVC 5 - Zwaluwen Utrecht '11 6veld 2
    zo 05-apr. 11:30Kampong 15 - PVC 4veld 4
    zo 05-apr. 12:15Faja Lobi KDS 4 - PVC 3veld 1
    zo 05-apr. 14:00PVC 1 - Diemen sv. 1veld 1
    vr 10-apr. 20:00PVC VR30+1 - DVSU VR30+1veld 1
    za 18-apr. 14:30PVC 2 - IJFC 7veld 1
    zo 19-apr. 11:00PVC 5 - JSV Nieuwegein 3veld 1
    zo 19-apr. 11:30Ouderkerk sv. 2 - PVC 2veld 1
    zo 19-apr. 11:30UVV 4 - PVC 4veld 2
    zo 19-apr. 14:00Sporting Martinus 1 - PVC 1veld 1
    zo 19-apr. 15:45DWSV 2 - PVC 3veld 1
    vr 24-apr. 20:00PVC VR30+1 - Vecht de VR30+1veld 1
    zo 26-apr. 14:00PVC 1 - Vreeswijk 1veld 1
    za 09-mei. 13:00VSC 6 - PVC 2veld 2 VSC
    zo 10-mei. 11:00PVC 2 - APWC 2veld 1
    zo 10-mei. 11:00PVC 4 - Zwaluwen Utrecht '11 4veld 2
    zo 10-mei. 12:00Montfoort S.V.'19 2 - PVC 5veld 1
    zo 10-mei. 12:45PVC 3 - Woerden 4veld 2
    zo 10-mei. 14:00ZSGOWMS 1 - PVC 1veld 1 ZSGO WMS
    vr 15-mei. 20:45VSC VR30+2 - PVC VR30+1veld 2 VSC
    za 16-mei. 13:00Houten 5 - PVC 2veld 3
    zo 17-mei. 11:00PVC 2 - Houten 2veld 1
    zo 17-mei. 11:00PVC 5 - PVCV 7veld 2
    zo 17-mei. 11:00VVIJ 5 - PVC 3veld 3 VVIJ
    zo 17-mei. 13:00PVCV 6 - PVC 4veld 2
    zo 17-mei. 14:00PVC 1 - Graveland 's 1veld 1
    zo 24-mei. 11:15PVCV 2 - PVC 2veld 3
    zo 24-mei. 14:00UVV 1 - PVC 1veld 1
    vr 29-mei. 20:00PVC VR30+1 - Waterwijk asc VR30+2veld 1