• Voorlopig Programma Senioren

    WedstrijddatumWedstrijdVeldDetails
    zo 09-aug. 13:00Selectie PVC 2 en rest - TrainingKG 2
    zo 09-aug. 14:00PVC 1 - Vechtzoom 1KG 1
    di 11-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    do 13-aug. 20:30PVC 1 - Elinkwijk O23KG 1
    zo 16-aug. 13:00Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    di 18-aug. 20:30PVC 1 - OSM 1KG 1
    di 18-aug. 20:30OSM 2 - PVC 2veld 1
    do 20-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    za 22-aug. 13:30VIOD 1 - PVC 1veld 1
    di 25-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    do 27-aug. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    za 29-aug. 08:30Beker Programma - Alle jeugd en senioren teams
    za 29-aug. 14:30PVC 2 - Zwaluwen Utrecht '11 4veld 1
    zo 30-aug. 10:00Beker Programma - Alle senioren teams
    zo 30-aug. 10:30Soest SO 3 - PVC 2veld 1-SO Soest
    zo 30-aug. 11:00PVC 5 - Bilt De FC 2veld 1
    zo 30-aug. 12:00PVC 4 - Zwaluwen Utrecht '11 5veld 2
    zo 30-aug. 13:00Sterrenwijk 4 - PVC 3veld 1-Domstad Majella
    zo 30-aug. 14:00PVC - Nieuw West United SVveld 1
    di 01-sep. 20:00PVC 1 - PVCV 1KG 1
    di 01-sep. 20:00PVCV 2 - PVC 2veld 2
    do 03-sep. 20:30Selectie PVC 1 en 2 - TrainingKG 1
    vr 04-sep. 20:00Vrijdag 35+1 - Zondag 35+1KG1B
    vr 04-sep. 20:45Zondag 35+2 - Vrijdag 35+1KG1B
    vr 04-sep. 21:30Zondag 35+1 - Zondag 35+2KG1B
    za 05-sep. 08:30Beker programma - Alle jeugd en senioren teams
    za 05-sep. 13:40Meern De 7 - PVC 2veld 4
    zo 06-sep. 10:00Beker programma - Alle senioren teams
    zo 06-sep. 11:00PVC 2 - Kampong 2veld 1
    zo 06-sep. 11:00PVC 3 - VSC 3veld 2
    zo 06-sep. 11:00Domstad Majella 3 - PVC 5veld 1-Domstad Majella
    zo 06-sep. 13:00PVCV 5 - PVC 4veld 2
    zo 06-sep. 14:30DRC - PVCveld 1
    di 08-sep. 20:00PVCV1 - PVC 1veld 1
    di 08-sep. 20:30PVC 2 - TrainingKG 1
    do 10-sep. 20:30PVC Selectie 1 en 2 - TrainingKG 1
    za 12-sep. 08:30Beker programma - Alle jeugd en senioren teams
    za 12-sep. 14:30PVC 2 - Hercules 8veld 1
    zo 13-sep. 10:00Beker programma - Alle senioren teams
    zo 13-sep. 11:00PVC 5 - Kampong 24veld 1
    zo 13-sep. 11:00Hooglanderveen 2 - PVC 2veld 1
    zo 13-sep. 11:00Zondag 35+1 - Zondag 35+2KG1B
    zo 13-sep. 11:45Vrijdag 35+1 - Zondag 35+1KG1B
    zo 13-sep. 12:00PVC 4 - UVV 2veld 2
    zo 13-sep. 12:30Zondag 35+2 - Vrijdag 35+1KG1B
    zo 13-sep. 13:30Faja Lobi KDS 4 - PVC 3veld 1
    zo 13-sep. 14:00PVC - Waterwijk ascveld 1
    zo 20-sep. 11:00Afc Nautilus 35+1 - PVC 35+2
    zo 20-sep. 11:30De Meern 35+1 - PVC 35+1
    zo 27-sep. 11:00PVC 35+1 - Afc Nautilus 35+1veld 1
    zo 27-sep. 11:00PVC 35+2 - 's Graveland 35+3veld 1
    zo 04-okt. 11:00's Graveland 35+3 - PVC 35+1
    zo 04-okt. 11:30's Graveland 35+2 - PVC 35+2
    zo 11-okt. 11:00PVC 35+1 - 's Graveland 35+2veld 1
    zo 11-okt. 11:00PVC 35+2 - 's Graveland 35+1veld 1
    zo 18-okt. 11:00SO Soest 35+1 - PVC 35+2
    zo 18-okt. 12:00's Graveland 35+1 - PVC 35+1
    zo 25-okt. 11:00PVC 35+1 - SO Soest 35+1veld 1
    zo 25-okt. 11:00PVC 35+2 - PVCV 35+1veld 1
    zo 01-nov. 11:00PVC 35+2 - vv Schalkwijk 35+1veld 1
    zo 01-nov. 11:00PVCV 35+1 - PVC 35+1
    zo 08-nov. 11:00PVC 35+1 - PVC 35+2veld 1
    zo 22-nov. 11:00PVC 35+1 - vv Schalkwijk 35+1veld 1
    zo 22-nov. 11:00PVC 35+2 - Kockengen 35+1veld 1
    zo 29-nov. 11:00Kismet 35+2 - PVC 35+2
    zo 29-nov. 12:10Kockengen 35+1 - PVC 35+1
    zo 06-dec. 11:00PVC 35+1 - Kismet 35+2veld 1
    zo 06-dec. 11:00PVC 35+2 - Kismet 35+1veld 1
    zo 13-dec. 11:00Kismet 35+1 - PVC 35+1
    zo 13-dec. 11:30De Meern 35+2 - PVC 35+2
    zo 17-jan. 11:00PVC 35+1 - De Meern 35+2veld 1
    zo 17-jan. 11:00PVC 35+2 - De Meern 35+1veld 1
    zo 24-jan. 11:00De Meern 35+1 - PVC 35+1
    zo 24-jan. 11:00Afc Nautilus 35+1 - PVC 35+2
    zo 31-jan. 11:00Afc Nautilus 35+1 - PVC 35+1
    zo 31-jan. 11:00's Graveland 35+3 - PVC 35+2
    zo 07-feb. 11:00PVC 35+1 - 's Graveland 35+3veld 1
    zo 07-feb. 11:00PVC 35+2 - 's Graveland 35+2veld 1
    zo 28-feb. 11:30's Graveland 35+2 - PVC 35+1
    zo 28-feb. 12:00's Graveland 35+1 - PVC 35+2
    zo 07-mrt. 11:00PVC 35+1 - 's Graveland 35+1veld 1
    zo 07-mrt. 11:00PVC 35+2 - SO Soest 35+1veld 1
    zo 14-mrt. 11:00SO Soest 35+1 - PVC 35+1
    zo 14-mrt. 11:00PVCV 35+1 - PVC 35+2
    zo 21-mrt. 11:00PVC 35+1 - PVCV 35+1veld 1
    zo 21-mrt. 12:00vv Schalkwijk 35+1 - PVC 35+2
    zo 28-mrt. 11:00PVC 35+2 - PVC 35+1veld 1
    zo 11-apr. 12:00vv Schalkwijk 35+1 - PVC 35+1
    zo 11-apr. 12:10Kockengen 35+1 - PVC 35+2
    zo 18-apr. 11:00PVC 35+1 - Kockengen 35+1veld 1
    zo 18-apr. 11:00PVC 35+2 - Kismet 35+2veld 1
    zo 25-apr. 11:00Kismet 35+2 - PVC 35+1
    zo 25-apr. 11:00Kismet 35+1 - PVC 35+2
    zo 09-mei. 11:00PVC 35+1 - Kismet 35+1veld 1
    zo 09-mei. 11:00PVC 35+2 - De Meern 35+2veld 1
    zo 16-mei. 11:30De Meern 35+2 - PVC 35+1
    zo 16-mei. 11:30De Meern 35+1 - PVC 35+2
    za 22-mei. 12:00's Graveland Toernooi - PVC 35+1
    za 22-mei. 12:00's Graveland Toernooi - PVC 35+2